Gökhan Özoğuz’dan çok sert eleştiri: ‘Bu halk size asla oy vermeyecek!’

Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce yaptığı son açıklama ile cumhurbaşkanı adayı olacağını resmen ilan etti.

Hürriyet gazetesi müellifi Ahmet Hakan’a konuşan İnce, seçimlerin ikinci tipe kalacağını, kendisini ikinci çeşitte Kemal Kılıçdaroğlu ve Tayyip Erdoğan’a nazaran daha şanslı bulduğunu söyledi.

‘Kılıçdaroğlu’na verilen oylar bana gelir, ben kazanırım’

İnce, “Seçim ikinci cinse kesin kalacak. Diyelim ki Erdoğan’la ben kaldım. Kılıçdaroğlu’na verilen oylar bana gelir, ben kazanırım. Kılıçdaroğlu ile ben kalırsam, tekrar ben kazanırım. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu kalırsa seçim riske girer” sözünü kullandı.

Gökhan Özoğuz’dan sert eleştiri

Memleket Partisi önderinin açıklamaları toplumsal medyada gündem olurken; Athena kümesi solisti, ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz İnce’yi sert sözlerle eleştirdi.

Sosyal medya hesabından İnce’nin açıklamalarını alıntılayan Özoğuz, “Sayın Muharrem İnce. Size bu halk asla oy vermeyecek” dedi.

Ünlü müzisyen paylaşımında şunları belirtti:

“Sayın Muharrem İnce. Size bu halk asla oy vermeyecek! Zira maksadınız oy bölmek fakat o da olmayacak. Son periyot toplumsal medya çalışmalarınız var onlar da işe yaramayacak. Zira düzmeceler ve laflarla göz boyamaları kaldıracak yerimiz kalmadı. Artık yeni Türk siyaseti daha pak olmalıdır!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir