Canlı yayında Kılıçdaroğlu gerginliği! Sunucuyla tartışan konuk mikrofonu atıp yayını terk etti

Optimar Araştırma Lideri Hilmi Daşdemir ve CHP Parti Meclis üyesi Müslim Sarı, Habertürk ekranlarında yayınlanan Kübra Par’ın moderatörlüğünü yaptığı Açık ve Net programına konuk oldu.

STÜDYODA GERGİN ANLAR

Yayında Daşdemir ve Sarı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun adaylığı üzerinden sert bir tartışmaya tutuştu. Daşdemir, Kılıçdaroğlu’nun HDP ile görüşmesine reaksiyon göstererek “O genel lideriniz Kemal Kılıçdaroğlu PKK’nın ve HDP’nin adayıdır” dedi.

“HİLMİ BEY SAKİN”

Bu kelamlara Kübra Par da reaksiyon gösterdi. Üst üste 4 kez “Hilmi bey sakin” diyen Par, “Hilmi bey müdahale edeceğim. Sakin olup sessiz olup lütfen müdahalemi dinleyin. Bakın Türkiye’nin HDP’nin PKK ile münasebetleri konusunda sizin görüşleriniz belirli bir fikir özgürlüğüdür. Bunu sonuna kadar lisana getirmeniz için alan açıyorum” tabirlerini kullandı.

YAYINI TERK ETTİ

Daşdemir ise “Düşünce özgürlüğü değil bunlar gerçek” dedi. Par’ın “Hilmi bey lütfen beni dinler misiniz! Lütfen ya, en azından taban nezaket bekliyorum sizden” demesi sonrası kulaklığını çıkaran Daşdemir, “Hadi güle güle” diyerek canlı yayını terk etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir